O FIRMIE

Zastanawiasz się nad zakupem kserokopiarki, projektora, plotera lub innych urządzeń multifunkcyjnych do Twojego biura? Potrzebujesz kogoś kto udzieliłby Ci profesjonalnej porady w wyborze odpowiedniego sprzętu i, co za tym idzie, obniżenia kosztów ekstploatacji tych urządzeń w Twojej firmie? A może posiadasz już maszyny z tej branży i szukasz ludzi, którzy zajęliby się ich serwisem?
Skoro tak właśnie jest, to wiedz, że nie mogłeś trafić lepiej!
Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych i rzetelnych firm zajmujących się sprzedażą i serwisem kserokopiarek cyfrowych i sprzętów multimedialnych.
Działamy na rynku już od 1994 roku dynamicznie rozwijając zakres działalności. Dwukrotnie zajęliśmy I miejsce w Polsce sprzedając najwięcej urządzeń marki DEVELOP.
Przez ten okres zdobyliśmy ogromne doświadczenie w pomocy naszym klientom oraz serwisowaniu urządzeń najnowszej generacji, co pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie. Instalujemy do nich oprogramowanie i szkolimy w obsłudze sieciowej LAN.
Z naszego doświadczenia korzystają setki zadowolonych klientów.
Ty również możesz stać się jednym z nich.
W swojej ofercie posiadamy urządzenia marki DEVELOP, Hewlett‑Packard, Konica Minolta, OCE, Olivetti, Canon, a także wiele koparek poleasingowych różnych producentów.
Zapewniamy do nich materiały eksploatacyjne oraz autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny potwierdzony licznymi certyfikatami.
Oferujemy także maszyny specjalistyczne (np. kopiarki wielkoformatowe i produkcyjne) oraz inny sprzęt, taki jak: risografy, plotery, produkcyjne drukarki wysokonakładowe, itp. Dzięki szerokiej ofercie, zawsze jesteśmy w stanie zaoferować klientowi najodpowiedniejsze dla niego rozwiązania.
Zapewniamy pełne doradztwo techniczne i użytkowe (jesteśmy otwarci na Wasze pytania i zawsze staramy się odpowiedzieć na nie z jak największą precyzją).
Gwarantujemy miłą i fachową obsługę na najwyższym poziomie.

renomax kserokopiarki poleasingowe
Dzisiejsza siedziba od 1998r. Modrzewiowa 12 w Grabówce

Renata Trzeszczkowska - właścicielka firmy